STRONA GŁÓWNA

STRONA GŁÓWNA

Apartament Aga w Świnoujściu

 

Turysto, jeśli szukasz wyjątkowego miejsca w Świnoujściu na wczasy, krótki urlop, rodzinny wypoczynek lub chcesz się odstresować i wyciszyć podczas weekendu to trafiłeś na ofertę przeznaczoną dla Ciebie. Właśnie nasza oferta wynajmu skierowana jest do turystów poszukujących wygodnego noclegu i komfortowego apartamentu nad morzem bałtyckim.

Apartament Aga w Świnoujściu położony jest w centrum miasta przy ulicy Wojska Polskiego. Lokalizacja apartamentu gwarantuje dotarcie spacerkiem do najszerszej plaży polskiego wybrzeża w 15 minut ( ok.1 km ), a sama droga prowadzi turystów alejką wzdłuż parku.

 Do Parku Zdrojowego Gość ma do pokonania odległość 2,2 km.

Latarnia Morska w Świnoujściu oddalona jest od apartamentu o 3 km.

Odległość do centrum miasta to zaledwie 600 m.

Apartament Aga zlokalizowany jest w czteropiętrowym nowoczesnym budynku z windą na pierwszym piętrze w komplesie apartamentowców z odpowiednią infrastrukturą i udogodnieniami dla turystów. Ekspozycja balkonu i salonu – wschód ( widok na osiedle ), a kuchni i sypialni – zachód ( widok na postój TAXI i kolejkę UBB ).

Bezpośrednie sąsiedztwo z rozległymi zielonymi terenami spacerowymi oraz placami zabaw dla dzieci sprawia, że apartament jest dogodnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu lub aktywnego spędzenia czasu podczas pobytu.

Goście chcący samodzielnie przygotowywać posiłki znajdą w bezpośredniej bliskości apartamentu market i  sklep otwarty 24h.

Bliskość licznych punktów handlowych i usługowych, bankomatów, przystanków komunikacji miejskiej a także restauracji, barów, urzędów ułatwia codzienne funkcjonowanie mieszkańcom apartamentu.

W sąsiedztwie znajduje się kolejka UBB, którą można dojechać do sąsiadujących ze Świnoujściem kurortów Albeck, Heringsdorf, Bansin a także Berlina.

Apartament Aga przyjazny jest zwierzętom, przyjeżdzając do Świnoujścia możesz zabrać swojego psa lub kota.

Urządzenie apartamentu oraz rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń zapewnia wszystkim Gościom maksimum prywatności oraz komfortu podczas pobytu.

Apartament Aga w Świnoujściu wpisany jest do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Świnoujście pod numerem:  WPT.7334.860.Pg-530.2016 
 

Pobyt nad Bałtykiem dla ludzi, którzy kochają morze jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Apartament Aga w Świnoujściu zaprasza turystów przez cały rok i życzymy wspaniałego pobytu nad morzem.